Systemy kominowe Zapel

Zestaw trójwarstwowych, dwuściennych, ceramicznych - keramzytobetonowych profili  kominowych ECO ZAPEL przeznaczony jest do wykonywania kominów wielowarstwowych, służących do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem w których temperatura spalin zawiera się w granicach 40-600°.
Wybór kotła może odbywać się prawie w każdej fazie projektowania lub budowy ze względu na rurę ceramiczną , która jest dopasowana do wszystkich rodzajów paliw.

 Kominy-ECO-ZAPEL

 

 

Dzięki pustakom keramzytobetonowym, które posiadają otwory w narożach można przez wprowadzenie do nich prętów dodatkowo wzmocnić konstrukcję komina.
Akcesoria kominowe a więc drzwiczki wyczystkowe, kratka przewietrzająca, rozeta, zakończenia kominowe wykonane są z ze stali kwasoodpornej przez co posiadają wysokie parametry odporności na korozję.

Cena komina obejmuje: rury ceramiczne, trójnik splain, płytę czołową, pustaki keramzytobetonowe, otulinę z wełny mineralnej, wyczystkę, drzwiczki wyczystkowe, odskraplacz, kratkę przewietrzającą dolną.

W celu uzgodnienia cen na wybrany system prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.